דבר מנכ"לית התאגיד

מנכ"לית התאגיד  - בת שבע אבוחצירהתושבים יקרים,
ברוכים הבאים לאתר החדש של עין כרמים, עוד נדבך חשוב בתפיסת השירות אותה אנו מובילים.
האתר החדש הנו מונגש לכלל האוכלוסייה ותוכנן על מנת לאפשר לכם מגוון רחב של שירותים, לבצע פעולות רבות בלחיצת כפתור, לקבל מידע כללי ואישי, ולחסוך זמן יקר.
המים הנו משאב קיומי , לכן אנו בעין כרמים מבינים את האחריות המוטלת עלינו ומיישמים אותה ברצינות רבה.
תאגיד עין כרמים הוקם בשנת 2009 , אחראי על אספקת מים סדירה לתושבי העיר  ודואג לשמירה על איכות גבוהה של מי השתייה בעיר כרמיאל.
התאגיד פועל כמשק כספי סגור שכל תקבוליו מושקעים בשיקום, שדרוג ובפיתוח תשתיות המים והביוב בעיר כרמיאל.
מאז הקמתו השקיע התאגיד עשרות מיליוני שקלים בשדרוג ושיקום תשתיות המים והביוב, לאחרונה הוחלפו מדי מים חכמים (קריאה מרחוק) בבתי התושבים וקידמנו פרויקטים רבים נוספים בטכנולוגיות מתקדמות, כולם למען רווחת תושבי העיר.
לצד חידוש ושיקום תשתיות, חרתנו על דגלנו מתן שרות מקצועי, איכותי ויעיל באמצעות מחלקת שירות לקוחות עצמאית אשר פועלת עפ"י אמות מידה שקבעה רשות המים ואף מעבר להן.
במסגרת ביקורת שנערכה ע"י רשות המים, בחרה הרשות להעניק לתאגיד "ציון לשבח" על התנהלותו, ממצאי הביקורת העמידו את תאגיד עין כרמים בין עשרת התאגידים המצטיינים בארץ.
אני רואה חשיבות גדולה בהיותנו חלק מקהילת העיר כרמיאל, כך לאחרונה יזמנו פעילויות חינוכיות ערכיות בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים, במגוון נושאים: עידוד שימוש נבון במים, שמירה על מקורות המים, חשיבות שתייה מרובה, שמירה על איכות הסביבה ועוד.
נושא בטחון המים גם הוא נושא שמקבל עדיפות גבוהה בשגרת פעילותינו, אנו מקיימים תרגילים רבים בשגרה וערוכים לשעת חירום.
אני שמחה לעמוד בראש תאגיד מוביל באיכות ומקצועיות, דוגל במתן שירות אמין הפועל לקידום משק המים והביוב בעיר כרמיאל.

 

שלכם,
בת שבע אבוחצירה
מנכ"לית התאגיד